Vyšetření foniatrie

Vážení rodiče,

věnujte prosím pozornost možnostem vyšetření - foniatrie (v pondělí 27.11.2017 dopoledne),

Žabičky pojedou na výlet!

Děti ze třídy Žabičky navštíví ve středu 22.11.2017 hrad Karlštejn :-)

Sraz ve školce do 7.30 hod, odjíždíme v 7.45 hod objednaným autobusem, navrátíme se na oběd kolem 12 hod. Svačinku bereme ze školky.

Andělské zvonění u Motýlků (dílnička)

Andělský zvoneček zazvoní,

čeká nás společné tvoření!

Dne 29.11.2017 v 16:00 hod. zveme všechny naše Motýlky a jejich nejmilejší na "Andělské zvonění" do třídy Motýlků, kde si každá rodinka může vyrobit svůj andělský zvoneček.

Vánoční posezení u Sluníček

Zveme Vás na Vánoční posezení, které se uskuteční ve čtvrtek 14.12.2017 od 15:30 hod.

Při této příležitosti budete moci shlédnout, co jsme si společně s dětmi pro Vás připravili a poté si můžete s dětmi ozdobit vánoční perníčky, které již budeme mít připravené! :-)

Vánoční atmosféru si zpříjemníme dobrůtkami, které si můžete přinést.

Těšíme se na Vás a společně tak prožijeme krásné předvánoční odpoledne!

Jana a Pavla

Předvánoční setkání s malou dílničkou u Lištiček

Kdy: 12.12.2017

V kolik: 16:00 hod.

Kde: Ve třídě Lištiček

Co? Předvánoční setkání s malou dílničkou

Děti lištičky zazpívají, zatancují a zacvičí a pak se s Tebou, maminko a tatínku, vyrobí vánoční dekoraci.

Prosíme přinést malou dobrotu na vzájemné pohoštění :-)

Děkujeme a těšíme se!!

Tvořivá dílna u Berušek

Blíží se adventní čas,
do tvořivé dílničky, rodiče, zveme vás.

Berušky a Sluníčka pojedou na adventní výlet!

Děti ze tříd Sluníček a Berušek navštíví v úterý 21.11.2017 skanzen lidových řemesel v Přerově nad Labem, kde poznají  staré lidové zvyky adventního a vánočního času.

Sraz ve školce do 7.30 hod, odjíždíme v 7.45 hod, navrátíme se na oběd kolem 12 hod. Svačinku bereme ze školky.

Motýlci a Lištičky se těší na výlet!

"Naše milé dětičky, stanou se malými čertíčky!"

V úterý 28.11.2017 navštíví třída Motýlků a třída Lištiček ZÁMEK LIBOCHOVICE s programem "Když v pekle sněžilo" (viz příloha).

Ve školce  se sejdeme v 7,30 hod, odjezd bude v 7:45 hod. objednaným autobusem.

Tři pohádky pro Tebe v naší MŠ

Ve středu 8.11.2017 nás v dopoledních hodinách v naší MŠ navštíví divadlo GLANC s představením "Tři pohádky pro Tebe".

Už se moc těšíme!

Svatomartinská slavnost u Motýlků

♫ Jede Martin na koníčku, slyším cinkat podkovičku...♫

....slyším cinkat podkovičku......

Dne 10.11.2017 se bude v dopoledních hodinách ve třídě Motýlků konat "Svatomartinská slavnost".

Za pomoci úkolů, soutěží a her se budeme loučit s podzimem a přivítáme Sv. Martina nepečenými martinskými rohlíčky, které ve třídě společně připravíme :-).

Co na sebe a co s sebou?